Bebeğimizi kaybetmemizin nedeni nedir?Tekrarlanması söz konusu mudur?

2 aylık hamilelik dönemimde bebeğimin kalbinin durması sonucu küretas oldum.Patoloji Sonucum : 15 CC Hacminde Küretaj Materyali ,A+B 2/Y Tanı:Uterin Kavite,Küretaj -Plasental retansiyon bulguları. Yorumunuzu rica ederim. Bebeğimizi kaybetmemizin nedeni nedir?Tekrarlanması söz konusu mudur?

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu  sonuca bakarak bebeğinizi kaybetmenizin nedeni anlaşılmaz.Doktorunuz gerek görürse ilave testler d eisteyecektir.