20 gündür siyah renkli lekelenmelerim oluyordu.Adetimin rengi de koyu olunca adetimin 3.günü doktora gittim?

 20 gündür siyah renkli lekelenmelerim oluyordu.Adetimin rengi de koyu olunca adetimin 3.günü doktora gittim.Ultrasonum normal çıktı.Kan tahlillerimde de TSH=1,95, FSH=7,42, LH=18,40 ve prolaktin de 15,61 çıktı.Doktorum gebelik ihtimalinin olup olmadığını sordu.Ben nişanlıyım,Nişanlımla sürtünme yoluyla,birlikte olmadan ve üzerime boşalmadan tatmin oluyoruz.Daha önceki yıllarda da adetlerimde düzensizlikler,ara kanamalar ve kanlı lekelenmeler oluyordu.İlk kez böyle bir durumla karşılaştım.Gebe olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüğünüze göre şu an için gebelik ihtimalinden söz edemeyiz