20 nisanda embriyo transferim yapıldı. Transferin 11. günü hcg değerim

20 nisanda embriyo transferim yapıldı. transferin 11. günü hcg degerim 27 13.günü 89 15.günü 290 17. günü 800 cıktı! bastan düşük cıktı dıye endıslendım sımdıde 3 kat artıyor dıye suphelenıyorum. yorumunuzu beklıyorum

Tahlil.com Cevabı :  Endişelenecek birşey yok, strese girmeyin ve doktorunuzun tavsiyelerine uyun.