4 gün önce kadındoğum uzmanım tahlil istedi aldığım sonuçlara göre; B-HCG 0.5 CA 15-3 14.0 CA 19-9 ?

merhaba 4 gün önce kadındoğum uzmanım tahlil istedi aldığım sonuçlara göre;B-HCG 0.5CA 15-3 14.0CA 19-9 2.9CA 125 14.8 görünüyor bunun anlamı nedir? Dr kanser şüphesi yada dış gebelik olabileceğini söylemişti.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kanser şüphesi veya gebeliği düşündüren bir bulgu yok