20 yaşında erkek kardeşim var 4 şubatta da kıbrısa gitti iş için sağlık taramasında hıv şüphesiyle türkiyeye geri geldi?

20 yaşında erkek kardeşim var 4 şubatta da kıbrısa gitti iş için sağlık taramasında hıv şüphesiyle türkiyeye geri geldi test sonuçları ANTİ HBs 16,31 / ANTİ-HCV 208/ HIV 1-2 ANTİKOR+p24 antijeni 248,4 / HBsAg 0,718 . özel labaratuar sonuçları bunlar. eğ. ve arş. has. sonuçlar çok yakın ne yapmalıyız

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz

e************** :

B12 vitaminim normal degerden cok yüksek 1802 degerim bu deger herhalgi bir hastalıga yol acarmı doktorum daha iyi araştırılmısı gerektigini söyledi birde siz sormak istedim

Cevap:

B 12 değerinizdeki yükseklik çeşitli nedenlere bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda B 12 yüksekliği ve nedenleri hakkında bilgisahibi olabilirsiniz.B 12 Yüksekliği

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.