20 yaşındayım, idrar testim pozitif çıktı, hastanede yaptrdğm kan testinde Beta HCG 2162 mIU/mL çıktı.Hamile miyim?

20 yaşındayım, idrar testim pozitif çıktı, hastanede yaptrdğm kan testinde Beta HCG 2162 mIU/mL 1/400 dilue edildi,bunlar yazıyordu fakat normal değer yazmıyordu, son adet tarihi başlangıcım 6 şubattı, 5 haftalık gözüküyor ama geç değil adet olabilirsin dedi doktorum. yorumlayabilir misiniz lütfen..

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz Beta HCG değeri hamilelik bulgusudur.