ebelik testi yaptırdım çift çizgi çıktı, dünde kan aldırdım, aldığım sonuçta Beta HCG 2162 mIU/mL

 Gebelik testi yaptırdım çift çizgi çıktı, dünde kan aldırdım, aldığım sonuçta Beta HCG 2162 mIU/mL 1/400 dilue edildi bunlar yazıyordu yorumlayabilir misiniz lütfen, ilk gebeliğim ve çok merak ediyorum, doktorum bana idrar testleri yanıltıcı olabiliyor demişti.

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz değerler hamilelik bulgusu