: 20 yaşındayım sürekli tahlil sonuçlarım.glukoz açlık 150--120 çıkıyor

 20 yaşındayım sürekli tahlil sonuçlarım.glukoz açlık 150--120 çıkıyor.CRP ise 0.5 olması gerekirken benim 0.56 ve 1.07 çıkıyor.sizce değerlerim nasıl.napmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal değil, şeker hastası olabilirsiniz.Endokrinoloji bölümüne başvurun.