20 yasindayim troit rahatsizligim var yavaş çalışıyor demisdi

Merhaba ben büşra 20 yasindayim troit rahatsizligim var yavaş çalışıyor demisdi doktorum suan 2.5 aylik hamileyim 1 ay önce test yaptirdim tsh 6.49 cikti dun yaptrdigim testte ise 0.379 cikti doktorum ilac fazla gelmis dedi peki bunun bebege zarari varmi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz zaten buna göre ilacınızı düzenleyecektir..