iyi günler hocam ben 9 hafta 4 günlük hamileyim ve doktorum guatr olduğumu söyledi değerlerim şöyle

İyi günler hocam ben 9 hafta 4 günlük hamileyim ve doktorum guatr olduğumu söyledi değerlerim şöyle ; serbest t3 serum 2,87 referans ağırlığı 3- 4,7 serbest t4 serum 1,17 referans ağırlığı 0,8 -1,8 tsh serum 0,862 referans ağırlığı 0,51 - 4,78

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Bu değerlerle guatr hastası olduğunuzu söylemek çok doğru olmaz.