20 yaşındayım ve demirim 4 çıktı. Şikayetlerim de çok.Kan hapı verildi bir işe yarar mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Demir değeriniz düşük.Dokrorunuzun verdiği ilaçları düzenli olarak kullanın.Uzun süre kullanmanız gerekebilir ilaçları.Sabırlı olmalısınız.Diyetinize de dikkat edin, demir içeren gıdalar alın.İlaçlar tabii ki işe yarar.