20 yaşındayım ve demirim 4 çıktı.şikayetlerimde çok.kan hapı verildi bir işe yarar mı acaba?napmam gerek?

merhaba.20 yaşındayım ve demirim 4 çıktı.şikayetlerimde çok.kan hapı verildi bir işe yarar mı acaba?napmam gerek?

Tahlil.com Cevabı : Demir değeriniz düşük.Dokrorunuzun verdiği ilaçları düzenli olarak kullanın.Uzun süre kullanmanız gerekebilir ilaçları.Sabırlı olmalısınız.Diyetinize d edikkat edin, demir içeren gıdalar alın