Eşimin spermiogram testlerinin sonuçları hakkında yorum yapmanızı rica edecektim.

eşimin spermiogram testlerinin sonuçları hakkında yorum yapmanızı rica edecektim. miktar 3.6ml,renk krem,görünüm gri-opak,likefaksiyon 20dk,sayım 60ml,hızlı ileri 2,yavaş ileri 47,yerinde hareketli 17,hareketsiz 34,baş anomalisi 58,boyun-orta parça anomalisi 22,kısa çift kuyruk anomalsi20 teşekkürle

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin ileri hızlı sperm yüzdesi düşük çıkmış, bir üroloji uzmanına muayene olması lazım.