20 yaşındayım ve PLT değerim sürekli 90'ın altında

İyi akşamlar efendim , 20yaşındayım ve PLT değerim sürekli 90'ın altında bugün kan tahlili yaptırdım, yüksek ve düşük değerlerim şunlar ; PLT: 87,0 MPV: 11,9 PDW: 25,9 LYM%: 14,90 NEU%: 29,10 BASO#: 5,51 BASO%: 50,00.. Hormon Eah'tan TSH değerim ise 5,050 . yorumlarsanız sevinirim tekrr iyi akşamlar

Tahlil.com Cevabı : Plt değerlerinizde düşüklüğün araştırılması için bir hematoloji uzmanına başvurmalısınız. Plt düşüklüğü ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/trombosit-plt-sayimiplt-dusuklugu-ve-plt-dusuklugu-durumunda-ne-olur