20 yaşındayım vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum beslenmem çoğunlukla protein ağırlıklı 1.88 boyunda 81 kiloyum tahlil sonuçlarında bun değerim 22 çıktı?

20 yaşındayım vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum beslenmem çoğunlukla protein ağırlıklı 1.88 boyunda 81 kiloyum tahlil sonuçlarında bun değerim 22 çıktı referans aralığı 7-21 olması gerekiyormuş benim durumumda bir sorun yaratırmı görüşünüzü merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bun değerinde ciddi. Bir yükseklik yok ama diğer tahlil sonuçlarını da görmek gerekir