20 yaşındayım.karın ağrısı sonrasında idrar ve kan tahlili istediler.(adet dönemim değil) ağrı kesici iğne yaptılar?

20 yaşındayım.karın ağrısı sonrasında idrar ve kan tahlili istediler.(adet dönemim değil) ağrı kesici iğne yaptılar.idrar tahlili sonucumda da idrarda kanama görüldü.tahlilimi yorumlarmısınız? UBG normal, BIL neg, KET neg, BLD1+, PRO neg, NIT neg, LEU +-, GLU neg, pH 6.0 , RBC 7-8, WBC 3-4

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.