2003 de en son ilişki yaşamıştım,yaptırdığım sonuçlar aşağıdaki gibi çıktı. Yorumlar mısınız lütfen ?

2003 de en son ilişki yaşamıştım,yaptırdığım sonuçlar aşağıdaki gibi çıktı. Yorumlar mısınız lütfen ? ME0067-HIV Ag/Ab NEGATIF 0.27 ( .-POZ>=1 ) Ünite Sis. MS0013-CRP (kalitatif/kantitatif) 0.348 ( .-<<0.5 ) Ünite Sis. MS0048-Prokalsitonin <<0.05 ( .-<<0.5 ) Ü

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.