2004 yilinda tiroid ameliyati aldim ilac kullaniyorum bu gun yaptirdigim tahlil sonuclarim

2004 yilinda tiroid ameliyati aldim ilac kullaniyorum bu gun yaptirdigim tahlil sonuclarim Serbest t3. 2.07. N: 1.71-3.71 Serbestt4 1.13. N: 0.70-1.48 Tsh. 0.80. N: 0.35-4.94 75 mg lik euthyrox kullaniyorum bu aralar dikkat etmeme ragmen kilo aldim ilac dozunda bir sorun olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız referans aralıklar arasında görünüyor. Şikayetleriniz ve ilacınızın doz ayarlaması  için endokrinoloji uzmanınızla görüşmelisiniz.