20yim, adetimin başlangıcından 19 gün sonra erkek arkadaşımla cinsel ilişki yaşadım.

20yim, adetimin başlangıcından 19 gün sonra erkek arkadaşımla cinsel ilişki yaşadım.Prezervatif yırtıldı ve boşalmadan önce farkedemedik.1 saat içinde 2 norlevo hapı içtim hamile kalma ihtimalim var mı? yine de kan testi yaptırmak istiyorum.doğru sonuç için ne zaman yaptırmalıyım? teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihini bekle 5 gün veya daha fazla bir gecikme olursa kanda beta hcg testine baktır.