21 gün önce korunmasız ilişki oldu 8 saat sonra ella kullandım.Hamile olma ihtimalim var mı?

21 gün önce korunmasız ilişki oldu 8 saat sonra ella kullandım 23 temmuzda kanamam başladı ama miktarı çok azdı 5 gün sürdü bugün 3 ağustos itibariyle test  yaptırdım beta hcg değeri 1.20 çıktı testi yenilemem gerekir mi? geç döllenme ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Test sonucunuzda negatif çıkıp gebe olmadığınız sonucunu desteklemektedir.