4 ay önce sevgilim içime bosalmisti 12 saat sonra ertesi gün hapı aldım 2 3 gün sonra lekeli bir kanama oldu ardından tarihinde adet gördüm 4 aydır adet görüyo

4 ay önce sevgilim içime bosalmisti 12 saat sonra ertesi gün hapı aldım 2 3 gün sonra lekeli bir kanama oldu ardından tarihinde adet gördüm 4 aydır adet görüyorum ya da kanama bilmedigim icin birsey diyemiyorum test aldık 2 3 hafta önce yine negatif çıktı acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :  Kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz. Adetiniz için kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.