21 yaşında bir bayanım.Kıllanma sebebiyle istenen hormon tahlil sonuçları 2 hafta öncesi ve 8 ay öncesiyle şöyle;

21 yaşında bir bayanım.Kıllanma sebebiyle istenen hormon tahlil sonuçları 2 hafta öncesi ve 8 ay öncesiyle şöyle. İlk yazdıklarm iki hafta öncesi, birimden sonra yazdığım değerler 8 ay öncesine aittotal testesteron:151 ng/dl–124dhea so4:504.8 micg/ml–363.61,4 delta androstendion: 7,9 ng/dl–3,117 alfa oh progesteron: 1 ng/dl—2,4serbest testesteron:1,55 pg/ml—1,46fsh: 3,52 mlu/ml—4,8lh: 1,93 mlu/ml—3,65Bu değerlerdeki 8 ay içindeki değişimin sebebi nedir? (Herhangi bir ilaç kullanmadım bu süre içinde) Bu değerlerdeki anormallikler hangi sebebpten olabilir ve de bana nasıl bir etkisi olmuştur.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların referans değerlerini de yazmalısınız.Buna göre fikrimizi söyleyebiliriz