21 yaşında bir delikanlıyım.Sakallarım henüz çıkmadı tek tük var.Erkeklik hormonumda bir eksiklikmi var diye düşünüyorum?

Merhaba, Öncelikle yapacağınız yorumlar için çok teşekkür ediyorum.21 yaşında bir delikanlıyım. sakallarım henüz çıkmadı tek tük var, vucüdumdaki kıllanma çok çok fazla düşük, kollarımdaki baldırlarımdaki kıllar gözükmüyor bile. boyun 1,82 kilom 70 fakat kemik yapısı olarak zayıf gözüküyorum. şu dengeli kiloda bile bir bayan göbeği gibi göbeğim var, ve vücudumdaki kas oranı çok düşük.. yaşıtlarıma göre çok daha genç gösteriyorum 17 gibiyim.Erkeklik hormonumda bir eksiklikmi var diye düşünüyorum. bir tahlil yaptırmama ihtiyaç var mıdır sizce ? yoksa biraz daha beklesemmi.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var, size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.