21 yaşında hipertansiyon hastası biriyim. Tahlil sonuçlarım biraz beni endişelendirdi?

21 yaşında hipertansiyon hastası biriyim. Tahlil sonuçlarım biraz beni endişelendirdi. Ferritin: 5 Hdl kolosterol: 35 Ürik asit: 6 NEU: 6.71 PLT: 420.5 WBC: 10.60 RDW: 13.67 TSH: 3.07 Vitamin B12: 276 Ben bu arada Dukan (Protein) diyeti yapıyorum. Acaba bırakmalı mıyım? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizde endişe edilecek bir şey görünmüyor, ancak yazdığınız diyet oldukça sağlıksız bir diyettir..