21 yasındayım. İdrar tahlili yaptırdım ve idrarda 2-3 lökosit, 1-2 eritrosit çıktı. Bu ne demek cevaplar mısınız?

21 yasındayım. İdrar tahlili yaptırdım ve idrarda 2-3 lökosit, 1-2 eritrosit çıktı. Bu ne demek

Tahlil.com Cevabı : lar mısınız?Tahlil.com: Eğer bir şikayetiniz yoksa, normal olarak kabul edilebilir sonucunuz