21 yaşındayım nişanlım ile sürtünme yoluyla arkadan ilişkiye giriyorduk yalnız açık bir şekilde prezervatif yırtıldı.

 merhaba 21 yaşındayım nişanlım ile sürtünme yoluyla arkadan ilişkiye giriyorduk yalnız açık bir şekilde yalnız prezervatif yırtıldı ve geri çekildi zevk suyunun gelip gelmediğini bilmiyorum tekrar prezervatif taktım 3 dk sonra eşim boşaldı kızlık zarım bozulmadı birde adetim son günü oldu bu olay hamile kalırmıyım acaba? ertesi gün ilacı kullansam sorun olur mu herhangi bir yan etkisi var mı ne yapmılıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Adet döneminde olduğunuz için gebelik çok düşük ihtimal. Adetinizde gecikme olursa en az 1 hafta test yaptırınız.