21 yaşındayım ve evliyim. 29 şubatta pap smear testi yaptırdım sonuçlar şöyle;

  21 yaşındayım ve evliyim. 29 şubatta pap smear testi yaptırdım sonuçlar şöyle;Bethesda 2001 KalsifikasyonuÖrnekleme Yöntemi: KonvansiyonelEndoservikal hücre: varTanıintraepitelyal lezyon veya malignite açısından negatifOrganizmalar: Patojen organizma görülmediReaktif hücresel değişiklik: görülmediAtrofi: yokPap Kalsifikasyonu: Class IEpikriz: Atipik hücre saptanmamıştır.yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : ap smear testi sonucunuz normal çıkmış