İyi günler. Yaptırmış olduğum kan tahlilinde her şey 'normal aralık' içindeyken;

İyi günler. Yaptırmış olduğum kan tahlilinde her şey "normal aralık" içindeyken, belirtmiş olduğum değerler "normal aralık"ın dışındadır. Bunlar neyi ifade ediyor?NEU 4.45 (normali 1.5-4.2 arasıymış)MONO 0.372 (normali 10-50 arasıymış)RDW 15.5 (normali 11-14.8 arasıymış)MPV 7.37 (normali 8-13 arasıymış)

Tahlil.com Cevabı : Diğer kan sayım bulgularınız normalse bu değerler fazla anlam ifade etmez.