21.09.2012 tarihinde çatlatma iğnesi yaptırdım bugün de gebelik testi yaptırdım

21.09.2012 tarihinde çatlatma iğnesi yaptırdım bugün test yaptırdım 1,66 dediler ve sonucu telefonla öğrendiğim için sonuç hakkında tam bir bilgi veremiyorum adet dönemim 13.10.2012 bu tarihe kadar beklemem gerekmez mi tahlil yaptırmam için 3 aydır evliyim ama çocuk çok istiyoruz.

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif çıkmış, yani hamilelik yok.Ancak adetinizde gecikme sonrası test yaptırmanız en doğru sonucu verecekti