22 tsh değerlerimi yorumlar mısınız? t3 refrans aralığından yüksek bir sorun olur mu doktora görmem gerekiyor mu ?

 22 tsh değerlerimi yorumlar mısınız? t3 refrans aralığından yüksek bir sorun olur mu doktora görmem gerekiyor mu ? tsh 1.65 ref aralığı 0.27-4.2 t3 7 ref aralığı 3.1- 6.8 t4 17.4 ref aralığı 12-22

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlar