22 yaşındayım 20 haftalık gebeyim tiroid ilacım bitti kullanmaya devam etmeli miyim?

Serbest T3     2.5    pg/mL    2.3 - 3.9 Serbest T4     0.66    ng/dL    0.54 - 1.24 TSH     5.58    mU/mL    0.34 - 5.6 22 yaşındayım 20 haftalık gebeyim tiroid ilacım bitti kullanmaya devam etmelimiyim

Tahlil.com Cevabı : İlaç kullanmaya devam edip etmeyeceğinizi size ilacı yazan ve sizi muayene eden doktorunuz karar verebilir.