22 yaşındayım.gecen ayki hormon testlerim TSH:7.10 ?

22 yaşındayım.gecen ayki hormon testlerimTSH:7.10T3:4.14T4:1.16guatır için levontiron prolaktin için dostinex kullandım.BU AYKİ HORMON TESTELERİMTSH:0.695T3:2.86T4:1.41doktor prolaktinin bölyle hemen düşemeyecegini ilacı kesmemi söledi guatır ilacını hala bütün olarak kullanıorum.sizce sonuçlarımda bi gariplik varmı?

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin testlerinizi belirtmemişsiniz,ancak TSH testleriniz normal değerlerde.Tedaviniz olumlu gidiyor