22 yaşndayım diyetisyenin istemiş olduğu tahlilleri yaptırdım ancak bazı değrler referans aralığı dışında çıktı ?

mrb 22 yaşndayım diyetisyenin istemiş olduğu tahlilleri yaptırdım ancak bazı değrler referans aralığı dışında çıktı hekime başvurmalımıyım? mono# 0.69 ref aralığı 0.24-0.45 mch 26.9 ref aralığı 27-32 plt 411 ref aralığı 150-350 plt değerinin bu kadr yüksek olması ne anlama gelir normal midir...bunların dışındaki diğer değerlerimin hepsi referans aralığında yardımcı olursanız sevinirim ltfen:(

Tahlil.com Cevabı : PLT değerindeki yükseklik ciddi değil görüşündeyiz. Bir başka merkezde de içiniz rahat olsun diye tekrarlatabilirsiniz.