PLT değerim 108 çıktı,doktor kocaman bir soru işaretiyle işaretlemiş .... yaşım 23 sizin yorumlarınız ne olur ?

merhaba hocam PLT değerim 108 çıktı,doktor kocaman bir soru işaretiyle işaretlemiş ....yaşım 23 sizin yorumlarınız ne olur ? teşekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : lt değeri normalin altı,ancak 100 ve altına inmedikçe çok da sorun yaratmaz.bir hematoloji uzmanına danışın