23 ocakta erkek arkadasımla surtunme ıle ılıskı yasadık

23ocakta erkk arkadasımla surtunme ıle ılıskı yasadık ama vajene gırıs olmadı kıyafetler vardı uzermzde 24unda norlevo ıctım, kusma kahverengı leke vs.prospektuste yazan hcbır yan etkıyı yasamadım genelde ıcenlerde 2gnde kanama goruluyormus buda olmadı bende , adet gecıkmesı norlevoda gorulurmu

Tahlil.com Cevabı : Norlevo kullanımında adet kanamaları genellikle beklenen zamanda ve normal miktarda olmakla birlikte adet bazen beklenen tarihten önce veya sonra görülebilir. Adetin kaç gün gecikeceği kişinin ilaca vereceği tepkiye bağlı olmakla birlikte bir sonraki adet tarihine kadar adet gecikmesi yaşayan hastalar vardır.