23 yasimdayim 2 senedir evliyim poli kistik over sendromu nedeni ile çocuğum olmuyor.

23 yasimdayim 2 senedir evliyim poli kistik over sendromu nedeni ile çocuğum olmuyor.Sonuçlarımı yorumlar mısınız? Tsh:2,73-1,52-0,676 Serbest T3:2,93-3,47 Serbest T4:1,02-1,19-1,09 Fsh:7,63-5.79 Luteinlestiten hormn:15,68-13.81 Progesteron:0,63 Prolktin:13,08-14

Tahlil.com Cevabı :

Tiroid test sonuçlarınız ve prolaktin değeriniz normal ancak diğer hormon tetkiklerinin yorumu ve değerlendirilmesinde, yaptırdığınız tahlillerin sonuç raporunda belirtilen referans değerleri, tahlil için kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.
Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar