23 yaşımdayım ve sevgilimle korunmadan cinsel birliktelik yaşıyorum en son 3 ağustos tarihinde bir birliktelik yaşadık.. üzerime boşaldı.. 1 2 saat sonra tekrar

23 yaşımdayım ve sevgilimle korunmadan cinsel birliktelik yaşıyorum en son 3 ağustos tarihinde bir birliktelik yaşadık.. üzerime boşaldı.. 1 2 saat sonra tekrar bir birliktelik yaşadık.. cinsel organını pecete ile temizledi.. yumurtalama günümden 3 gün önce yaşandı bu durum.. adet olmama 1 hafta var karnımda hafif bir ağrı ve sık idrara çıkma durumum var.. sizce hamilelik ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi vermeden hamilelik durumundan bahsedilemez.