23 yasında 6 haftalık hamıleyım tsh degerım 5.2805 t3 4,04 cıktı sızce bu normalmı yuksek dedıler bunun ıcın ne yapmalıyım ?

23 yasında 6 haftalık hamıleyım tsh degerım 5.2805 t3 4,04 cıktı sızce bu normalmı yuksek dedıler bunun ıcın ne yapmalıyım we gebelıkte sorun yasarmıyım ?

Tahlil.com Cevabı : TSH yuksek Bu gebelikte istenmeyen bir durum Endokrinoloji uzmanına başvurun