23 yaşında bir bayanım.hepatit b için tahlil sonuçlarım hbeag pozitif degerler 722,71?

23 yaşında bir bayanım.hepatit b için tahlil sonuçlarım hbeag pozitif degerler 722,71 antihbs negatif deger 1,87 hbeab negatif deger 55,68 antihcv negatif deger 0,09 hbsag pozitif deger 1827,13 alt 44 sonuçlar normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B Virusu taşıyor olma ihtimaliniz var ancak kesin tanı için ek testlerin yapılması ve doktor takibinde olmanız gerekmektedir.