23 yaşındayım 2 defa düşük yaptım.Tahlillerimi yorumlar mısınız?

23 yaşındayım 2 defa düşük yaptım.kromozon analizi sonucumuz temiz çıktı trombofoli testi sonucum faktör vleiden protrombin g20210a b-fibrinojen gpıııa l33p normal mthfr c677t mthfr a1298c paı-1 4g faktör xııı v34l heterozigot.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun ancak düşüğün bir çok nedeni olabilir.Genetik testler de bunun nedenini araştırmaya yönelik tahliller arasındadır.

Doktorunuz genel bir değerlendirme yaptıktan sonra size gerekli bilgilendirme ve önerilerde bulunacaktır.