23 yaşındayım 40 kiloyum boyum 165 cm. Aşırı kilo kaybıyla ilgili kan tahlili ve gaita testinden başka ne tür testler yaptırabilirim?

23 yaşındayım 40 kiloyum boyum 165 cm. Aşırı kilo kaybıyla ilgili kan tahlili ve gaita testinden başka ne tür testler yaptırabilirim? Nasıl bir yol izlenmesi gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji doktoruna başvurun, bu konuda detaylı tahliller isteyecektir.