23 yaşındayım adet düzensizligi asırı tüylenme ve hızlı kilo alıyorum yüzümdeki kabarmalardan dolayı doktora gittim ?

23 yaşındayım adet düzensizligi asırı tüylenme ve hızlı kilo alıyorum yüzümdeki kabarmalardan dolayı doktora gittim test yaptırdım total t. 93 çıktı endokrine gitmemi söylediler fakat endokrine gidebilmem için hasta sevk kagıdımın olması gerekiyormus . dahiliyeden mi kadın dogumdn mı almam lazım

Tahlil.com Cevabı : Her iki bölümde sevk yapabilir..