Ultrasona11+3 hamileyim bebegin boyu 46mm nt ise 1,2mm. Ikili test yaptirabilecegimi soyledi?

Ultrasona11+3 hamileyim bebegin boyu 46mm nt ise 1,2mm. Ikili test yaptirabilecegimi soyledi doktor. Simdilik degerlerlerim normal mi. 13hafta dolana kadar bu nt degeri yuklselip 3u gecebilir mi.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz normal dedi ise sorun yoktur, usg'yi yapan doktorunuzun yorumları önemlidir..