23 yaşındayım bekarım 1 ay önce yaptırdığım tahlil sonuçlarını sizinle paylaşacağım yorumlar mısınız?

23 yaşındayım bekarım 1 ay önce yaptırdığım tahlil sonuçlarını sizinle paylaşacağım yarın tekrar tahlil yaptırmaya gideceğim fakat çok korkuyorum çünkü doktorum estradiol düşüklüğü olduğunu söyledi. ben yaklaşık 4 yıldır ayda bir muhakkak düzenli adet oluyorum bu sorun 4 yıl önce başladı ama kanama miktarında ve süresinde azalma var özellikle bu son dönemlerde nerdeyse 1 güne düştü. tahlil sonuçlarım şöyle:tsh 1.234 prl: 15,18 e2 : 36,69 : foliküler faz 24,5 – 195: ovülasyon fazı : 66,1- 411: luteal faz: 40- 261 fsh : 7,07

Tahlil.com Cevabı : Aşırı düşük bir E 2 değeri gözlenmiyor.