23 yaşındayım eşimin sperm sayisi 12 milyon çıktı doktor gebe kalma ihtimalimin yüzde 25 olduğunu söyledi çok üzüldüm

Esim ve ben çocuk sahibi olamiyoruz eşim 24 ben 23 yaşındayım eşimin sperm sayisi 12milyon çıktı doktor gebe kalma ihtimalimin yüzde 25 olduğunu söyledi çok üzüldüm tedaviyle kısa surede sonuç alabilirmiyiz cevabınız için şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı düşük.Bu durumda uygun bir tedaviyle çocuk olma şansı da artacaktır.