Nöroloji istediği için yaptırdım fakat anlamıyorum.

Nöroloji istediği için yaptırdım fakat anlamıyorum. Aetilkolin Reseptor Antikoru: Negatif < 0.25, Sinirda 0.25-0.4, Pozitif > 0.40 Sonuç: <0.1 nmol/L Asetilkolin respetor antikoru negatif olan Myastenia Gravis hastalarının %40-70’ inde Musk antikor pozitifliği gözlenebileceği dikkate alınmalıdır.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir, myastenia graves hastalığı için yapılmıştır, ancak sonuç negatiftir..