23 yaşındayım ve erkeğim. Kan sonuçlarımda Anti CMV IgG değerim 104.9 çıktı.Bu da normalin yaklaşık 20 katına denk geliyor?

23 yaşındayım ve erkeğim. Kan sonuçlarımda Anti CMV IgG değerim 104.9 çıktı.Bu da normalin yaklaşık 20 katına denk geliyor. Herhangi bir şeyden endişe etmem gerekir mi. Doktorum bir şey olmadığını söyledi ama benim kafamda hala bir sürü soru işareti var. Sizcede endişe etmeli miyim? Teşkrlr

Tahlil.com Cevabı : Hayır, bir problem yoktur..