6 haftalık hamileyim.Test sonuçlarım toksoplazma ıgg negatif 0.130 toksoplazma ıgm zayıf pozitif 1-1 cmv ıgm elisa negatif

Merhaba 6 haftalık hamileyim.Test sonuçlarım toksoplazma ıgg negatif 0.130 toksoplazma ıgm zayıf pozitif 1-1 cmv ıgm elisa negatif 0.089 cmg ıgg elisa pozitif 7.832. Rubella ıgg pozitif 226.1 lutfen bu sonuçlara göre gebeliğim risk altındamı yorumlarmısınız toksoplazma mı geciriyorum bebege riski v

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlergebeliğin risk altında olduğunu göstermez.Doktorunuz gerek görürse, Toxo IGM deki zayıf pozitiflik ile ilgili ilave ve doğrulayıcı testler isteyebilir.