24 hafta 4 günlük hamileyim

Merhabalar,24 hafta 4 günlük hamileyim.Kan tahlili sonuçlarımda herhangi bir problem varmı?Şimdiden teşekkür ederim. WBC: 16,2 RBC:3,91 PDW:18,3 PCT:0,199 RDW:15,0 NEU:12,6 LYM:16,8

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz biraz yüksek , çncelikle bir enfeksiyonolup olmadığı araştırılmalıdır, gebelerde özellikle üriner enfeksiyonlar yönünden tetkik yapılması önemlidir, RBC değeriniz biraz düşük, kansızlık olabilir, ek testler gereklidir..