İdrar tetkikimde eritrosit :nadir,lökosit:6-7

idrar tetkikimde eritrosit :nadir,lökosit:6-7,yassı epitel:8-10 çıktı.İdrar kültürü ve mikroskopisinde de 1-2 lökosit,7-8 yassı epitel görüldü ve kültürde üreme olmadı yazıyor.olası bir enfeksiyon görülüyor mu acaba

Tahlil.com Cevabı : Kültürde üreme olmaması her zaman enfeksiyon yoktur anlamına gelmeyebilir, eğer şikayetleriniz varsa doktora gitmenizi öneririz..